De rode dageraad - Simon Sebag Montefiore

€ 9,99

Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik Sashenka, Een koude winternacht en nu De rode dageraad De zwarte aarde dampte al, terwijl de zon nog maar net was opgekomen.